Forrás: Dombóvári Judo Klub

Grappling Diákolimpia Dombóvári Judo Klub eredmények

2018. 05. 26-án rendezték Kecskeméten, a Grappling Diákolimpia Országos Döntőt.

A grappling szó összekapaszkodós küzdelmet jelent. Két irányból fejlődött, a birkózás és a ju jitsu (vagy a judo és brazil jiu jitsu) irányából.

Egyesületünk diákjai első alkalommal vettek részt ezen a versenyen, de sikerült derekasan helytállniuk.
A következő eredmények születtek:

Bocz Gergő II. hely NoGi -66 kg és III. hely Gi +66 kg-ban. (József Attila Ált. Iskola 13 pontot szerzett iskolájának)
Bocz Dorka III. hely Gi +56 kg-ban. (József Attila Ált. Iskola 6 pontot szerzett iskolájának)
Jung Teodóra II. hely Gi +56 kg-ban. (Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium 7 pontot szerzett iskolájának)
Diószegi Bernadett II. hely Gi és I. hely NoGi kategóriában -53 kg-ban. (Szekszárdi Centrum - Apáczai Szakgimnáziuma 16 pontot szerzett iskolájának)
Vattay Henrik III. hely Gi és IV. hely NoGi kategóriában -63 kg-ban. (Szekszárdi Centrum - Apáczai Szakgimnáziuma 11 pontot szerzett iskolájának)
Régi Norbert IV. hely Gi és V. hely NoGi kategóriában -63 kg-ban (Szekszárdi Centrum - Apáczai Szakgimnáziuma 9 pontot szerzett iskolájának)
László Gréta II. hely Gi kategóriában. (Szekszárdi Centrum - Apáczai Szakgimnáziuma- 7 pontot szerzett iskolájának)

Diákolimpia országos döntőjében elért legalább 3. helyezésért 10 többlet pontra jogosultak a továbbtanulásuk esetén!

Edzőik: Bocz Róbert, Jung Sarolta és Csirinyi Tibor