Hírek
2022. Március 21. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI/Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Halálos baleset történt Csomádnál
Meghalt egy 58 éves mogyoródi asszony, miután vasárnap délután frontálisan karambolozott egy előzését befejezni nem tudó személyautóval Csomádnál - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, a másik kocsit egy 22 éves őrbottyáni autós vezette.
A közlemény szerint a járműbe beszorult asszony életéért hiába küzdöttek tűzoltók és mentők, nem tudták megmenteni. Utasa, egy 61 éves budapesti férfi súlyos, míg az előzést végző 22 éves sofőr könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
2025. December 09. 06:35, kedd | Belföld
Hegyi Zsolt: 2029-ig teljesen megújul a szentendrei HÉV
Hegyi Zsolt: 300 milliárd forintból teljesen megújul a szentendrei HÉV
2025. December 09. 06:33, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a migráció kérdése fontos lesz az áprilisi választáson
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

