Városlista
2026. január 14, szerda - Bódog

Hírek

2017. Március 27. 16:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos munkahelyi baleset történt Szolnokon

Halálos munkahelyi baleset történt Szolnokon

Meghalt egy ember munkahelyi balesetben hétfőn Szolnokon, a rendőrség jelenleg helyszíni szemlét tart

- erősítette meg a szoljon.hu információját a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője hétfő délután az MTI-nek.

Pásztorné Kovács Ágnes tájékoztatása szerint a rendőr-főkapitányság foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés miatt folytat eljárást az ügyben.

A megyei hírportál nem hivatalos információja szerint a baleset a Derula Kft. szolnoki telephelyén történt. A fafeldolgozással foglalkozó cég dolgozóját egy munkagép sebesítette meg halálosan.

A Derula Kft.-nél hétfő délután nem kívántak nyilatkozni az MTI-nek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll

Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás

Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját

A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.