Hírek
2021. Január 21. 08:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Halálos tömegszerencsétlenség történt Gödöllőnél
Autóbusszal karambolozott Gödöllőnél, a 3-as úton egy személyautó csütörtök hajnalban. A kocsi vezetője meghalt, a balesetben tizenheten megsérültek - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Az autó sofőrje ismeretlen okból sávot váltott, majd összeütközött a busszal. A férfi a helyszínen meghalt, a busz sofőrje és a jármű tizenhat utasa könnyebb sérüléseket szenvedett.
A rendőrök a mentés és a helyszíni szemle idejére lezárták az utat, a forgalmat mindkét irányban Mogyoród felé terelik - írták.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.

