Hírek
2022. Május 22. 17:50, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra szúrtak egy nőt egy veszprémi gyár öltözőjében
Halálra szúrtak egy nőt egy veszprémi gyár öltözőjében vasárnap hajnalban, a gyanúsítottat a közelben elfogták a rendőrök - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.
Bartók Judit tájékoztatása szerint a rendőrségre vasárnap reggel 6 óra után érkezett bejelentés arról, hogy egy veszprémi gyár öltözőjében több késszúrással megsebesítettek egy nőt. A mentők a 45 éves nő életét már nem tudták megmenteni - tette hozzá.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 25 éves férfit a gyártól - a munkahelyétől - nem messze, egy helyi buszmegállóban fogták el a rendőrök. A gyanúsítottat előállították, tart a helyszíni szemle és a nyomozás - jelezte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -

