Városlista
2025. november 27, csütörtök - Virgil

Hírek

2011. Október 04. 07:45, kedd | Sport
Forrás: MTI

Harcképtelenné vált a válogatott védő

Harcképtelenné vált a válogatott védő

Lábtörése miatt három hónapig biztosan nem léphet pályára Bacary Sagna, az Arsenal labdarúgócsapatának francia válogatott védője.

A 28 esztendős játékos vasárnap, a londoni rivális Tottenham Hotspurrel szemben 2-1-re elveszített bajnoki mérkőzésen sérült meg. Klubja orvosai a találkozó után arról tájékoztatták az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő francia nemzeti csapat irányítóit, hogy Sagna jobb szárkapocscsontja eltört.

A francia szövetség (FFF) bejelentette: az albánok elleni, pénteki és a Bosznia-Hercegovina válogatottjával szembeni, jövő keddi Eb-selejtezőn a Lille jobbhátvédje, Mathieu Debuchy helyettesíti majd Sagnát. Az FFF a közleményében azt is jelezte, hogy az Arsenal játékosának felépülése – a várhatóan még hétfőn sorra kerülő műtétet követően – előreláthatólag három hónapot vesz majd igénybe. (pr)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja

Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Sport

Európa-liga - Keane: a Fenerbahce elleni meccs lehet az eddigi legnagyobb kihívás

Robbie Keane, a Ferencváros vezetőedzője szerint a török Fenerbahce otthonában sorra kerülő csütörtök esti mérkőzés lehet a csapata számára az eddigi legnagyobb kihívás a labdarúgó Európa-liga alapszakaszában.

2025. November 26. 07:44, szerda | Sport

MLSZ - Rossi marad

A sikertelen világbajnoki selejtezősorozat ellenére Marco Rossi marad a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

2025. November 25. 17:29, kedd | Sport

Irány Bahrain

Körkérdés gokartpilótákhoz a 2025-ös RMCGF előtt