Városlista
2026. június 2, kedd - Anita, Kármen

Hírek

2021. Június 05. 07:57, szombat | Belföld
Forrás: mti/Fotók: mti/Donka Ferenc

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek a 4-esen - FOTÓK

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek a 4-esen - FOTÓK

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek abban a balesetben, amely péntek délután történt a 4-es főúton Szolnoknál

- közölte Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-vel. A főút 92-es kilométerénél egy kamion és egy kisbusz ütközött össze.

Győrfi Pál elmondta: a balesetben hárman a helyszínen meghaltak. Rajtuk kívül tizenhárman sérültek meg, közülük ketten életveszélyesen.

A helyszínre nyolc mentőautó és két mentőhelikopter is érkezett, a sérülteket Budapestre, Szolnokra és Kecskemétre vitték - tette hozzá.



A rendőrség adatai szerint a Budapest felől Debrecen irányába tartó kamion vezetője a járművel eddig ismeretlen okból áttért a másik sávba és oldalról nekiütközött a kisbusznak, amelyből ennek következtében többen kizuhantak.

A kamion sofőrjét is kórházba szállították, a kisbusz vezetőjéről egyelőre nincs információ - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság, hozzátéve: a kisbuszban tizennégy magyar állampolgár utazott.

A rendőrök teljes útlezárás mellett helyszíneltek, a forgalmat Szolnokra, a Tószegi út irányába terelték. A helyszínelés idején hatalmas a torlódás alakult ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld

Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére

A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.

2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld

Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron

Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -

2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta

Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.