Hírek
2017. Június 08. 09:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Harmincmilliónyi csempész cigit hagytak hátra a csempészek a zöldhatáron
Mintegy 30 millió forint értékű cigarettát hagytak hátra menekülő csempészek a magyar-ukrán zöldhatáron Beregdarócnál - közölte a NAV Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Adó- és Vámigazgatóságának szóvivője az MTI-vel.
Magyar Norbert elmondta, a pénzügyőrök csempészekre utaló nyomokra figyeltek fel a határ ellenőrzése közben, majd a terepkutatás során a helyi erdőben egy tízfős csoportra bukkantak, akik fekete nejlonba csomagolt kartondobozokat őriztek. A pénzügyőrök felszólítására a társaság azonnal a határ felé menekült és eltűnt.
A csomagokban 29 ezer doboz cigarettát találtak. Az adózatlan dohányterméket lefoglalták és ismeretlen tettesek ellen feljelentést tettek a pénzügyi nyomozóknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
2026. Január 15. 07:27, csütörtök | Belföld
Petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök
A \"brüsszeli háborús terv\" finanszírozása elleni petíció elindítását jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán, a Facebook-oldalára feltöltött videójában.
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.

