Hírek
2018. Augusztus 01. 07:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotók:Mihádák Zoltán
Háztetőbe csapódott egy autó a fővárosi Csúcshegyen - FOTÓ
Háztetőbe csapódott egy autó a főváros III. kerületében, az Örvös utca és az Őzsuta utca kereszteződésében kedd este, az autó vezetője a helyszínen meghalt
- tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t. Kolozsi Péter elmondta: a baleset meredek, dombos területen történt. Az autó a tető és az oldalfal találkozásába csapódott, és mivel jelenleg félig lelóg a háztetőről, a balesetveszély miatt alátámasztották a tűzoltók.
Az autóban ülő középkorú férfit a tűzoltók emelték ki, átadták a mentőknek, de már nem lehetett rajta segíteni, a helyszínen meghalt. A házban lakók nem voltak otthon a balesetnél, így más nem sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.

