Hírek
2017. Január 23. 07:43, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Hét balesetben heten haltak meg a hétvégén az ország közútjain
Hét balesetben heten haltak meg a hétvégén az ország közútjain - közölte a rendőrség hétfő reggel az internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 62 sérüléssel végződő közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek. A hétvégi balesetekben 15-en súlyosan, 40-en könnyebben sérültek meg.
A rendőrök 477 embert fogtak el, közülük 128-at körözés alapján, 261-et pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 508 embert állítottak elő, köztük 212-t bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, 25-öt ittas vezetés miatt. Biztonsági intézkedésre 391 esetben volt szükség, ezen belül a hideg időjárás miatt közterületen 17, magánterületen 6 esetben intézkedtek a rendőrök - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 04. 09:23, vasárnap | Belföld
Tavaly csaknem 1700 bejelentés érkezett a Magyar Honvédség tűzszerész ügyeletére
Mozgalmas évük volt a Magyar Honvédség tűzszerészeinek, a riasztások száma tavaly is elérte az egy évvel korábbit, megközelítve az 1700-at - közölte a Honvédelmi Minisztérium szombaton az MTI-vel.
2026. Január 03. 10:10, szombat | Belföld
11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum
Január 1-jétől 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum, a minimálbér-emeléssel párhuzamosan számos szociális ellátás összege is emelkedik
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

