Hírek
2011. December 01. 14:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Hivatalosan is bemutatkozott a Mugen Honda CR-Z - VIDEÓ
A jövőre érkező CR-Z iCF Mugen 6,0 másodperc körüli sprintidőt tud majd.
A Honda brit részlege hivatalos bejelentést tett arról, hogy jövőre megjelenik minden idők egyik legvadabb kis hibridje, a Mugen CR-Z. A gyári 125 lóerőhöz képest a Mugen változat 175 paripát (129 kW) küld majd az aszfaltra a mérnököknek köszönhetően, akik egy levegőfeltöltő rendszerrel és a vezérlő elektronika átprogramozásával járultak hozzá az 1.5 literes motor teljesítménynöveléséhez.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
2026. Február 09. 07:18, hétfő | Belföld
Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.

