Hírek
2019. Február 11. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett budapesti viskóban
Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett viskóban Budapest X. kerületében, a Gyakorló utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság hétfőre virradó éjszaka az MTI-vel.
Azt írták, hogy az építmény teljesen megsemmisült.
A fővárosi hivatásos tűzoltók a lángok megfékezése után az ingatlanban egy emberre bukkantak, aki a mentők megállapítása szerint meghalt.
A viskó környezetében felállított sátrak egyikében egy másik személyt is találtak, ő nem sérült meg - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.

