Városlista
2026. július 3, péntek - Kornél

Hírek

2020. Július 04. 16:19, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat

Idén is díjazták a legjobb konferencia és wellness szállodákat

Hat magyarországi konferencia és wellness szálloda kapott Aranynap-díjat kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaiért 2019. évi teljesítménye alapján;

a szállodák egész éves munkáját értékelő díjat 15. alkalommal adták át pénteken Budapesten - közölték a szervezők a díjátadó után pénteken az MTI-vel.

A rendezvényszervező Day Holiday Kft. a megrendelők és a rendezvények résztvevőinek visszajelzései alapján értékeli és díjazza minden évben a legjobb szállodákat, négy éve a Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége szakmai partnerségével és támogatásával.

Magyarország legjobb wellness szállodája 2019-ben a siófoki ötcsillagos Hotel Azúr Prémium lett. A legígéretesebb 2019-ben megnyitott szálloda díjat a rendezvénynek is helyet adó Párisi Udvar Hotel Budapest kapta. A legjobb háromcsillagos konferencia szálloda 2019-ben a Tündérkert Hotel Noszvaj lett. Magyarország legjobb négycsillagos vidéki konferencia szállodája 2019-ben a gárdonyi Vital Hotel Nautis superior. Magyarország legjobb négycsillagos budapesti konferencia szállodája 2019-ben a Mercure Budapest Castle Hill. Magyarország legjobb ötcsillagos konferencia szállodája 2019-ben a Hilton Budapest.

A díjnyertes szállodák idén a vírushelyzetre tekintettel csupán kis létszámú szakmai közönség előtt mutatkozhattak be - közölték.

A céges rendezvények, konferenciák, tréningek szervezésére 1995-ben alakult, magyar tulajdonú Day Holiday Kft. 2005 óta rendezi meg az Aranynap-gálát.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld

Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják

Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.

2026. Július 02. 13:00, csütörtök | Belföld

Kármán András: már elérhető a 2027-es költségvetés tervezésének tájékoztatója

A 2027-es költségvetés tervezéséhez kapcsolódó tájékoztató már elérhető.

2026. Július 02. 09:00, csütörtök | Belföld

Velkey György László: Szijjártó Péter kétmilliárd forintért bérelt magánrepülőgépeket tavaly

Szijjártó Péter volt külügyminiszter tavaly több mint kétmilliárd forint értékben bérelt magánrepülőgépeket \"a magyar adófizetők pénzéből\" - írta a Külügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán a Facebook-oldalán.