Hírek
2012. Április 10. 14:07, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Ismét megrendezik a Budapesti Pszichológiai Napokat
Cseppben a tenger címmel rendezik meg idén április 13. és 15. között a Pszinapszist a XIII. kerületi József Attila Művelődési Házban.
A pszichológiai napok témája ebben az évben az egyének és a társadalom egymásra gyakorolt hatása és kölcsönhatása köré szerveződik.
A 16. Pszinapszis – Budapesti Pszichológiai Napok az eddig megszokott színvonalú előadásokkal, neves szakemberekkel, érdekes műhelyekkel várja a szakmai és laikus közönséget egyaránt.
A témák között szó lesz a boldogságkeresésről, modern párkapcsolatokról, az öregedés pszichés velejáróiról, élsportokat űzőkről és mindennapi módosult tudatállapotainkról is.
Nemcsak előadások, hanem számos műhelyfoglalkozás is várja a közönséget, amelyeken szó lesz kommunikációs problémák feloldásáról, tánc általi önkifejezésről, relaxációs technikák elsajátításáról, párkapcsolati problémák megoldásáról és pszichoszomatikus tünetek felismeréséről is.
A rendezvény ebben az évben is nyitott lesz a határon túli és külföldi egyetemek hallgatói előtt, akik a nemzetközi szekcióban angol szaknyelvű vagy tolmácsolt előadásokon vehetnek részt.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.

