Hírek
2021. December 13. 13:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Ittasan ütközött az előtte haladó autónak
Egy dalmandi lakos az általa vezetett osztrák honosságú Mercedessel ismeretlen körülmények között nekiütközött az előtte haladó kocsi hátuljának.
Egy kocsolai férfi közlekedett 2021. december 11-én nem sokkal éjfél után a 61-es főúton Dombóvár irányából Kocsola irányába. Mögötte haladt egy dalmandi lakos az általa vezetett osztrák honosságú Mercedessel, és ismeretlen körülmények között nekiütközött az előtte haladó kocsi hátuljának. A baleset után a Suzuki lesodródott az útról, és az úttest mellett található csapadékvíz elvezető árokba csapódott.
A kiérkező rendőrök a sofőrökkel szondát fújattak, mely a Mercedes vezetőjénél magas értéket mutatott. Őt ezért további mintavételre előállították. A 29 éves dalmandi férfival szemben a dombóvári rendőrök büntetőeljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 04. 16:45, szerda | Helyi
Az Őszikék Idősek Klubja szeretettel várja a dombóvári időseket
Gondolkodást serkentő foglalkozásokon, memóriát fejlesztő programokon lehet részt venni a Dombóvár, Szabadság u. 8. alatti idősek klubjában.
2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi
Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon
Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.
2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi
Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet
Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban

