Hírek
2023. Május 11. 10:44, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Jelentős mennyiségű kábítószer volt a Győr vármegyében elfogott dílereknél
Az M1-es autópálya pihenőjén, a Győr-Moson-Sopron vármegyei Lébénynél 2023. május 6-án fogták el a feltételezett elkövetőket.
Kilenc ember ellen indult eljárás az utóbbi hónapok egyik legnagyobb kábítószerfogása kapcsán: több mint két kilogrammnyi kokaint és egy kilogrammnyi marihuánát találtak egy drogterjesztő bandánál. A kokainszállítmányból megközelítőleg 5 ezer adagot lehetett volna hígítva tovább adni, és körülbelül 125 milliós bevétel könyvelhetett volna el a banda.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.

