Hírek
2017. Február 13. 13:25, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kamion sodort el egy rendőrnőt az M5-ön – meghalt az egyenruhás
Rendőrnő az M5-ös autópályán reggel történt halálos baleset áldozata - közölte hétfőn kora délután a Pesti Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI érdeklődésére.
Beluzsárné Belicza Andrea elmondta: a halálos áldozat mellett a két sérült egyike is rendőr.
A helyszíni szemle még tart, így továbbra is csak két sávon halad a forgalom a baleset közelében - tette hozzá.
Hétfő reggel két személyautó és egy kamion ütközött össze az M5-ös autópálya 23. kilométerénél, a fővárosból kifelé vezető oldalon.
A Blikk úgy tudja, hogy a rendőrnő egy személyautó sofőrjét akarta igazoltatni, amikor a kamion beléjük rohant, elsodorva az autót és a rendőrnőt is.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál

