Hírek
2012. Február 19. 07:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: OrientPress
Kapós volt a Magyar Telekom
A hét utolsó kereskedési napja jól sikerült a tőzsdén. A Magyar Telekomot az osztalékvárakozás és a különadó remélt kivezetése miatt sok befektető vette. A BUX összességében 2,1 százalékos erősödéssel zárt, 19 147 ponton
A Magyar Telekom 5,5 százalékot ralizott, 573 forintig. A MOL 1,6 százalékot erősödött, 19 100 forintig. Az OTP részvényei 1,9 százalékot erősödtek, 3945 forintra. A Richter 1,3 százalékot ment felfelé, 37 990 forintig.
A forint is erősödött. Kora este az eurót 289 forint 90 filléren, a dollárt 220 forint 30 filléren, míg a svájci frankot 239 forint 90 filléren jegyezték.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld
Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra
A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.
2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni
Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.
2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának
Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának

