Hírek
2013. Január 14. 10:55, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Kassai Viktor maradt a világ egyik legjobbja
A 2011-ben a világ legjobbjának választott Kassai Viktor 2012-ben a negyedik lett a játékvezetők rangsorában a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS szerint, melynél a portugál Pedro Proenca végzett az élen.
Proenca sikere abszolút papírformának nevezhető, mivel a portugál bíró vezette a tavalyi Bajnokok Ligája-döntőt és az Európa-bajnokság fináléját is, méghozzá nagyobb hiba nélkül.
A „dobogóra” még a török Cüneyt Cakir és a brit Howard Webb került fel.
A játékvezetők raglistája:
1. Pedro Proenca (portugál) 174 pont
2. Cüneyt Cakir (török) 73
3. Howard Melton Webb (angol) 72
4. KASSAI VIKTOR 50
5. Wolfgang Stark (német) 40
6. Ravsan Irmatov (üzbég) 35
7. Damir Skomina (szlovén) 26
8. Wilmar Roldán (kolumbiai) 20
9. Felix Brych (német) 15
10. Stéphane Lannoy (francia) és
Nicola Rizzoli (olasz) 13-13
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 08:34, péntek | Sport
Európa-liga - Nyolc perc alatt szerzett három góllal nyert a Ferencváros Salzburgban
A magyar bajnok Ferencváros egygólos hátrányból fordítva 3-2-re nyert a Salzburg vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök este játszott harmadik fordulós mérkőzésén.
2025. Október 23. 08:47, csütörtök | Sport
Európa-liga - Sokat érhet egy salzburgi pontszerzés a Ferencvárosnak
2025. Október 23. 08:40, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai gól és gólpassz, a Liverpool megszakította rossz sorozatát
Szoboszlai Dominik góljának és gólpasszának is köszönhetően a Liverpool 5-1-re nyert az Eintracht Frankfurt otthonban a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának szerdai harmadik fordulójában.
2025. Október 22. 07:05, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Idegenben hét gólt szerzett a címvédő PSG
A címvédő Paris Saint-Germain 7-2-re nyert a Leverkusen vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-alapszakasz harmadik fordulójának keddi játéknapján.

