Hírek
2012. Március 03. 14:11, szombat |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Kategóriája egyik legszebbje a Jaguar XF kombi
Nyilvánosságra hozta a hivatalos adatokat a Genfben bemutatkozó XF kombiról a Jaguar.
Hosszú felvezetőkampány után a Jaguar a hivatalos adatokat és fotókat is nyilvánosságra hozta az XF Sportbrake-ről. Talán nem túlzás kijelenteni, hogy kategóriája egyik legszebbje az új családi modell, a Jaguar dizájnerei nagyon elegáns és sportos hátsó részt álmodtak az autóra.
A kupésan lejtő tetővonal ellenére a csomagtartó is viszonylag nagyméretű, alaphelyzetben 550 literes, ami az üléstámlák ledöntésével 1675 literre növelhető. A kombiban a hátsó utasoknak 48 milliméterrel nagyobb fejtér jut, további jó pont, hogy teljesen sík padlót lehet kialakítani rakodáshoz.

A kombi mindössze 5 milliméterrel hosszabb a szedánnál, az új karosszériaelemek miatt üresen 70 kilóval nehezebb. A 2,2 literes dízelmotor több változatával és a háromliteres hathengeres benzinessel kerül piacra a hátsókerekes XF Sportbrake, a váltó nyolcfokozatú automata lesz.
Az értékesítés az idei harmadik negyedévben kezdődik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát

