Hírek
2015. Január 19. 08:15, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság
Kerékpárlopás Dombóváron
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a kerékpárt egy órán belül lefoglalták, majd a sértett részére visszaszolgáltatták.
Egy 41 éves dombóvári férfi tett feljelentést a rendőrségen, mert ismeretlen tettes 2015. január 13-án reggelre virradóan lakóházának bekerített udvarából eltulajdonította kerékpárját. A rendőrök a nyomozás eredményeként egy órán belül megtalálták az elkövetőt, valamint a lopott biciklit. A nyomozók a 21 éves helyi férfit gyanúsítottként hallgatták ki lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A gyanúsított a bűncselekmény elkövetését beismerte, szabadlábon védekezhet. Nagyban megkönnyítette az elkövető dolgát, hogy a kerékpár lezáratlanul volt letámasztva az udvaron.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai a kerékpárt lefoglalták, majd a sértett részére visszaszolgáltatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 12:56, szombat | Helyi
Dombóváron is üléseztek a kábítószerügyért felelős szakemberek
Január 14-én Dombóváron üléseztek a szakemberek, január 16-án Pakson tartottak alakuló munkacsoportülést a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) keretében.
2026. Január 16. 09:28, péntek | Helyi
A hónap műtárgya a dombóvári Fekete István Múzeumban
2026 első műtárgyának Kittenberger Kálmánról készült fényképet választottak
2026. Január 14. 18:54, szerda | Helyi
Január végéig tehetnek javaslatot az idei dombóvári helyi elismerésekhez
A felterjesztések formanyomtatványai a Városházán (Szabadság utca 18.) igényelhetők, illetve letölthetők az önkormányzat honlapjáról – dombovar.hu – az Önkormányzati hírek között elérhető részletes felhívásból.
2026. Január 12. 08:19, hétfő | Helyi
Közgyűlés és horgászbál lesz január 17-én Dombóváron
A Dombóvári Horgász Egyesület január 17-én tartja közgyűlését, este pedig horgászbált is szerveznek a dombóvári művelődési házban

