Városlista
2025. december 23, kedd - Viktória

Hírek

2013. Július 28. 15:33, vasárnap | Belföld
Forrás: MTI

Késnek a vonatok a Balatonnál

Késnek a vonatok a Balatonnál

Gázolás, illetve műszaki hibás mozdony miatt hosszabb menetidővel közlekednek a vonatok vasárnap délután a Balaton északi és déli partján.

Miklós Éva tájékoztatása szerint Alsóőrs és Balatonfüred között egy ismeretlen a Budapest felől érkező gyorsvonat elé lépett. A helyszínelés végéig - várhatóan 16.30-ig - az említett szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. A MÁV vonatinformációs térképe szerint nem sokkal 15 óra után 8-10 perces késéssel közlekedett négy szerelvény a Balaton északi partján.

A déli parton, Balatonszemes és Balatonszárszó között egy műszaki hibás mozdony nehezítette a közlekedést. Bár a műszaki mentés már befejeződött, a vonatfordulók miatt a késő délutáni órákig 15-20 perces késések még előfordulhatnak.

Címkék: balaton, vonat

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: februárban egyszerre nagyobb összeget kapnak a nyugdíjasok

Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM)

2025. December 23. 08:57, kedd | Belföld

NGM: idén is előrehozottan, karácsony előtt érkeznek a családtámogatási ellátások

A kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy a családok egyre több pénzből tudjanak gazdálkodni, hogy a karácsony az ünnep meghittségéről és valódi értékeiről szóljon.

2025. December 23. 08:55, kedd | Belföld

Fuvarozók tüntettek a tervezett útdíjemelés ellen Budapesten és környékén

Fuvarozók tüntetettek a tervezett útdíjemelés ellen hétfőn Budapesten és környékén, ez a rendőrség folyamatos tájékoztatása szerint időszakosan több helyen okozott torlódást, lassulást.

2025. December 23. 08:54, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Háborúmentes karácsonyunk lesz

Egy háborúmentes karácsonyunk lesz, de a háborús veszély nem múlt el - figyelmeztetett Orbán Viktor miniszterelnök a TV2 Tények című műsorának különkiadásában hétfőn este.