Hírek
2011. Február 20. 18:18, vasárnap |
Helyi
Forrás: Enjoy Rádió
Kettőezer-kilencszázan nem tudják fizetni a hitelüket Tolnában
A Banki és Végrehajtási Károsultak Információs Irodájának közleménye szerint 2900 Tolna megyei adósnak van 90 napnál régebbi tartozása, és csaknem ennyi a felmondott hitelszerződések száma is – értesültünk az Enjoy Rádiótól.
A megye 233 ezres lakosságát és átlagos, négyfős családokat figyelembe véve ez mintegy 23 ezer embert érinthet, de kétszer ennyien vannak azok, akik más egyéb hitel vagy közüzemi tartozás miatt nehéz helyzetbe kerültek, illetve végrehajtás alatt állnak. A közvetlen veszélyben levők száma megyei szinten a lakosság mintegy 15%-át jelenti.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 12:00, hétfő | Helyi
Karácsony alkalmából most verseket hozunk - áldott ünnepeket!
,,Mitől olyan nagy ünnep karácsony? Talán attól, hogy gyönyörűséges üzenete van az emberről, a világról és erről az egészről, amiben vagyunk.
2025. December 21. 16:21, vasárnap | Helyi
Karácsonyi szentmisék és istentiszteletek Dombóváron
Az ünnepek alatt az alábbi időpontokban és helyszíneken tartanak szentmiséket és istentiszteleteket Dombóváron:
2025. December 19. 18:00, péntek | Helyi
Fekete István Emléknapot rendeztek Bakócán
A helyi önkormányzat és a Bakócáért Egyesület az idén is megszervezte az immár hagyományossá vált emléknapot, amelyet Fekete István író és Piller Edith házasságkötésének időpontjához közeli szombaton tartottak meg.
2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi
Dombóvár díszpolgára, Fenyvesi Béla december 12-én ünnepelte 70. születésnapját
Ez alkalomból egy nappal később a művelődési ház a családdal együttműködve meglepetés programmal várta az ünnepeltet és az érdeklődő dombóváriakat.

