2019. Július 18. 14:40, csütörtök | Helyi
Forrás: Dombó Média

Kéttusában kiválóan teljesítettek a tehetséges fiatalok

Az úszásból és futásból álló sportág 2019. évi Országos Egyéni- és Csapatbajnokságát Székesfehérváron július 13-én rendezték meg,

ahol a Dombóvári Sportiskola Egyesület több versenyzője is rajthoz áll és rukkolt ki remek teljesítményekkel.

A lányok közül egyéniben a 11 éveseknél Nagy Fruzsina magabiztosan diadalmaskodott, mögötte a második helyet Horváth Dóra szerezte meg, Kiss Kincső Luca a 21. helyen ért célba. A hármójuk alkotta gárda megnyerte a csapatok versenyét.

A 12 esztendősök mezőnyében Dolák Zita tizenhatodikként zárta a megmérettetést.

A 2007-ben születetteknél Ozorai Zsóka Kamilla, a 2006-ban születetteknél pedig Zemán Zóra Zoé egyaránt az ezüstmedáliát érdemelte ki.

A fiúknál a 11 évesek között Fajcsi Botond tizenegyedikként, Vida Bence tizenhatodikként, Gyergyói Ábel tizenkilencedikként végzett. Triójuk az együttesek vetélkedésében a második helyet szerezte meg.

A fiatalokat négy edző - Fazekas Gáspár, Fehérvári Levente, Makatics Péter és Fehérvári Róbert - trenírozza, az elért eredmények alapján kiválóan.

2024. Április 25. 17:33, csütörtök | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható!

A lenti képre kattintva juthat el az olvasósarokba. Iratkozzon fel e-mail címével, hogy minden szerdán megkapja a Dombóvári Szuperinfó digitális változatát!

2024. Április 25. 08:13, csütörtök | Helyi

Dombóváron is csatlakoztak a TeSzedd! programhoz

A hét több napján a város különböző részein gyűjtötték a szemetet diákok, egyesületek és szervezetek önkéntesei.

2024. Április 22. 17:30, hétfő | Helyi

Vindics-Tóth Lili az ötezer méterre koncentrál az atlétikai Eb-ig

A tízezer méteren már biztos résztvevő Vindics-Tóth Lili dombóvári származású atléta ötezren is szeretné megfutni az Európa-bajnoki induláshoz szükséges szintidőt, így a júniusi, római EB-ig erre a számra koncentrál.

2024. Április 22. 13:00, hétfő | Helyi

A maximumot nyújtotta minden dombóvári karatés Debrecenben

Április 12-14. között rendezték meg Debrecenben a Karate Európa Bajnokságot és utánpótlás Európa Kupát.