Hírek
2017. Október 08. 18:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Marjai János
Kisebb tűz miatt kiürítették a budapesti Nemzeti Színházat
Kisebb tűz miatt kiürítették a budapesti Nemzeti Színházat vasárnap délután, senki nem sérült meg - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta, hogy a színház 6. emeletén egy szaunakályha gyulladt ki. Emiatt megszólalt a tűzjelző berendezés is.
Az épület kiürítését még a tűzoltók kiérkezése előtt megkezdték, a tüzet porral oltó készülékkel eloltották. A fővárosi tűzoltók visszahűtötték a túlmelegedett kályhát.
Mintegy 300 néző és ötven dolgozó volt az épületben. A tűz keletkezésének körülményeit vizsgálják - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

