Hírek
2023. Április 29. 14:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiskunhalasi buszbaleset - 12 ember sérült meg
Tizenkét embert szállítottak kórházba a Kiskunhalasnál történt buszbaleset miatt.
Tizenkét embert vittek kórházba a szombat reggel Kiskunhalasnál történt a baleset miatt, amikor az árokba borult egy busz az 53-ason főúton - közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombat délben a police.hu-n.
Az útszakaszon befejeződött a műszaki mentés, így ismét teljes szélességében járható a főút - jelezték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.

