Hírek
2022. Június 27. 09:18, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kiszagolta Django a csempészcigit - Videó
Kétmillió forintnyi adózatlan cigarettát találtak a pénzügyőrök két járműben az M1-es autópályán Győrnél - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-vel.
Azt írták, hogy Django, a szolgálati kutya egy bolgár kisbusznál jelzett először: a rejtekhelyről kétszázhúsz doboz adózatlan dohány került elő.
Alig néhány órával később az autópálya ugyanazon szakaszán a NAV egy személyautót ellenőrzött. A kutya az autó átvizsgálásakor több helyen is jelzett: a műszerfal, az ajtó, a pótkerék és a kárpit hétszáznyolcvan doboz adózatlan cigarettát rejtett - fűzték hozzá.
A több mint kétmillió forint értékű cigarettát lefoglalták és eljárást indítottak - áll a NAV közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.

