2024. július 27, szombat - Olga

2024. Május 19. 15:59, vasárnap | Helyi

Középiskolások Buzánszky Jenő Emléktornája Dombóváron

A Buzánszky Jenő Sportkomplexum 2022-ben átadott műfüves pályáján ismét megrendezésre került a legendás dombóvári futballista tiszteletére a középiskolások tornája.

A három dombóvári és a két Tamási székhelyű középiskola csapatai körmérkőzések keretében mérték össze tudásokat.

Gelei József olimpiai bajnok magyar labdarúgó kapus, ifj. Buzánszky Jenő és Zircher György (csatár, aki a kispesti csapattal bajnok és magyar kupa-győztes volt) a rendezvény kiemelt vendégei voltak.

A díjakat Pintér Szilárd polgármester, Gelei József, Zircher György, ifj. Buzánszky Jenő, Bodó Imre és Berki Zsolt adták át.