Városlista
2026. június 19, péntek - Gyárfás

Hírek

2011. December 24. 13:23, szombat | Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI

Külföldi nő késelhetett Kőbányán

Külföldi nő késelhetett Kőbányán

Egy 30 év körüli, feltehetőleg külföldi, vélhetően román állampolgárságú nő késelt meg egy asszonyt pénteken Kőbányán – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szombaton.

A rendőrségi honlapon megjelent közlemény szerint a BRFK életvédelmi osztálya emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást. Az eset a X. kerületben, az Ónodi utcában lévő egyik vendéglátóhelyen történt. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján az ott dolgozó nőt eddig tisztázatlan okból szúrta meg az elkövető. A sértett életveszélyes sérüléseket szenvedett, jelenleg kórházban ápolják.

A rendőrség nagy erőkkel keresi a támadót.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.