Hírek
2019. Október 09. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu
Lakástűzben meghalt egy kétéves gyermek Kunágotán
Tűz ütött ki egy kunágotai lakóházban kedden, egy kétéves gyermek életét vesztette - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu honlapon.
Azt írták: a házban két gyermek volt, közülük a nagyobbik kijutott az udvarra és segítségért kiabált; egy közelben lévő férfi ezt meghallva hívta a szomszédokat.
A férfi és az időközben hazaérkező édesanya bement a házba, hogy kihozza a kisebbik gyermeket a házból, de a kétéves kisfiú a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.

