Hírek
2017. November 12. 09:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy nő a fővárosban
Lakástűzben meghalt egy idősebb asszony a XI. kerületi Budaörsi út egyik lakásában szombat délután - közölte Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Tájékoztatása szerint a tűz a BAH-csomópont közelében egy háromemeletes épület második emeleti lakásában keletkezett. A tűzoltók kiérkezésekor a 40 négyzetméteres lakás már füsttel telítődött, a nappaliban a berendezési tárgyak izzottak.
A tűzoltók a lakás átvizsgálása során egy eszméletlen idős asszonyt találtak, akit a mentők többször próbáltak újraéleszteni, sikertelenül.
A fővárosi hivatásos tűzoltók a tüzet eloltották. A tragikus baleset okának és körülményeinek tisztázására tűzvizsgálati eljárás indul - mondta Kisdi Máté.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.

