Hírek
2011. Április 18. 10:30, hétfő |
Helyi
Forrás: Nyílt Szívek Közhasznú Egyesület
Lefestették az attalai játszóteret, vetélkedtek és fát ültettek
A Nyílt Szívek Közhasznú Egyesület az Önkéntes Diákok Napjával egybekötve emlékezett meg a Föld Napjáról április 16-án, Attalában.
Miután a diákok - eleget téve önkéntesen vállalt feladatuknak - lefestették a község játszóterének elemeit, részt vettek az egyesület által szervezett vetélkedőn.
A kisiskolásokból és felsősökből Gepárdok és a Harci pockok néven alakult két csapat mérte össze tudását.
Ezután közös erővel elültettük az egyesület fáját, melyet a Szabotin Kertészet ajánlott fel.
A szervezőkről bővebben itt tájékozódhat: www.mindenkihezszol.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

