Hírek
2012. Május 25. 14:07, péntek |
Külföld
Forrás: mno.hu / MTI
Lezuhant egy helikopter, hárman meghaltak
Lezuhant egy helikopter csütörtök este Svájcban, Bern kantonban; a balesetben három ember meghalt – közölték a helyi hatóságok.
A helikopter lakatlan vidéken csapódott a földnek Thuntól délre, a Kander folyó völgyében. A magántulajdonban lévő gép – amelynek fedélzetén a pilótán kívül két utas volt – kiégett. Feltehetően mindhárom ember meghalt.
A baleset oka nem ismert; az éj leszállta miatt félbe kellett szakítani a baleset körülményeinek vizsgálatát, de pénteken folytatják.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 29. 07:48, hétfő | Külföld
Donald Trump Kijevbe is kész elutazni, ha az előmozdítja a béke ügyét
Donald Trump akár Kijevbe is kész elutazni, amennyiben az előmozdítja a béke ügyét, hogy az ukrán parlamentben felszólaljon egy megállapodás elfogadásának érdekében
2025. December 29. 07:44, hétfő | Külföld
Orosz elnöki tanácsadó: a harcok végleges leállítása érdekében Kijevnek politikai döntést kell hoznia a Donyec-medencéről
Donald Trump amerikai és Vlagyimir Putyin orosz elnök vasárnap folytatott telefonbeszélgetése során egyetértettek abban, hogy a harcok végleges leállítása érdekében Kijevnek politikai döntést kell hoznia a Donyec-medencéről
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Külföld
Londoni elemzők: a következő másfél évtizedben az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága
Londoni pénzügyi elemzők szerint a következő másfél évtizedben várhatóan az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága.
2025. December 27. 10:18, szombat | Külföld
Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában
A Kreml és a Fehér Ház megállapodott az ukrajnai rendezési tárgyalások folytatásáról – jelentette be Dmitrij Peszkov, az orosz elnök sajtótitkára újságírók előtt pénteken Moszkvában

