Hírek
2012. Január 15. 14:51, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magyar győzelmek Antwerpenben

Három számban avattak magyar győztest Antwerpenben, a Flanders Kupa elnevezésű hagyományos belgiumi viadal szombati versenynapján: nyert Cseh László, Gyurta Dániel és a Kőbánya SC 4x100 méteres férfi vegyesváltója.
A viadal honlapjának tanúsága szerint Cseh (2:01.68 p) 200 m vegyesen utasította maga mögé a teljes mezőnyt nagy fölénnyel, s „utcahosszal” diadalmaskodott Gyurta (2:11.79) is 200 m mellen, mint ahogy nem férhetett kétség a Bernek Péter, Kozma Dominik, Pulai Bence és Cseh alkotta négyes (3:46.42) sikeréhez sem.
A győzelmek mellett több dobogós helyet is szereztek a magyarok: a számhalmozó Cseh a második lett pillangóúszásban 50 (24.20 mp) és 200 méteren (1:58.37) egyaránt. Az ifjúsági olimpiai bajnok Bernek (56.06) szintén ezüstéremmel gazdagodott a 100 m hát döntője után.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - A Liverpool és a PSG is győzelemmel rajtolt, Szoboszlai gólpasszt adott
A Szoboszlai Dominikot és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool FC és a címvédő Paris Saint-Germain is győzelemmel rajtolt a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszában.
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.