Hírek
2021. Február 21. 08:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Már több mint 200 ezren mondták el a véleményüket a konzultációban
Egyre többen mondják el a véleményüket az újraindításról szóló konzultációban. Szombat reggelig 201 087-en töltötték ki az online kérdőívet - olvasható a kormany.hu oldalon
A szombaton közzétett tájékoztatás szerint az oltási programmal "új szakaszba léptünk", és ez lehetővé teszi, hogy elinduljon a párbeszéd az újraindítás lehetőségeiről.
Ez függ a járványügyi helyzettől is, ugyanakkor az elmúlt hónapok bizonyították, hogy azok a hatékony intézkedések, amelyeket a magyar többsége is támogat. "A konzultáció ebben nyújt segítséget, mindenki véleményére számítunk" - írták.
A kormany.hu Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkárának tájékoztatása alapján beszámolt arról is, hogy az oltásra regisztrálók száma is folyamatosan emelkedik. Már 2 millió 265 ezren jelezték, hogy élni szeretnének a lehetőséggel, ami magában foglalja a postai úton visszaküldött és az internetes regisztrációkat is - tette hozzá a kormánypárti politikus.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.

