Hírek
2017. Április 22. 22:54, szombat |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Megcsúszott és felborult egy autó Dombóváron

Egy jobbra ívelő kanyar előtt megkezdte az előtte haladó jármű előzését, de az autó feltehetően a sebesség nem megfelelő megválasztása miatt megcsúszott, felborult.
Egy kocsolai férfi közlekedett személygépkocsijával 2017. április 21-én 21 óra 49 perckor Dombóváron a Kórház utcában. Haladása során egy jobbra ívelő kanyar előtt megkezdte az előtte haladó jármű előzését, de az autó feltehetően a sebesség nem megfelelő megválasztása miatt megcsúszott, felborult, majd a menetirány szerinti bal oldali útpadkán állt meg.
A balesetben a jármű vezetője és utasa is megsérültek. A baleset körülményeit a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi
Tolna vármegyei rendőrök elismerése
A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.