Hírek
2022. Március 13. 08:52, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megölte élettársát, majd elásta
Őrizetbe vették a nyírvasvári férfit a szabolcsi nyomozók.
A rendőrségre pénteken este érkezett bejelentés, mely szerint egy nyírvasvári férfi feltehetően megölte az élettársát. A rendőrök azonnal a megadott helyre mentek, ahol az ott élő férfitól az élettársa hollétéről kapcsolatban érdeklődtek. A 44 éves férfi a rendőröknek azt mondta, hogy élettársa elhagyta őt, és nem tudja hová ment. A szabolcsi nyomozók azonban nem hagyták annyiban, hanem tovább folytatták az adatgyűjtést – közölte a rendőrség.
A nyomázás során megállapították, hogy a 44 éves nyírvasvári férfi otthonukban olyan súlyosan bántalmazta a 32 éves élettársát, hogy belehalt a sérüléseibe. Ezt követően R. M. a nő holttestét a ház mögötti melléképületben elásta.
A rendőrök a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit szombaton elfogták a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányságra előállították, és emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával kihallgatták, aki tettét beismerte. A megyei nyomozók R. M. nyírvasvári lakost őrizetbe vették, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.

