Városlista
2026. február 14, szombat - Bálint

Hírek

2020. Március 31. 06:54, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Megölte gyermekét egy nő Tiszakécskén

Megölte gyermekét egy nő Tiszakécskén

Megölte újszülött gyermekét egy nő Tiszakécskén – közölte a rendőrség a honlapján.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a tiszakécskei rendőrőrsön hétfőn délelőtt tett bejelentést egy férfi arról, hogy egy helyi nő egy héttel korábban egy halott csecsemőt rejtett el saját udvarában.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 27 éves nő március 24-én tiszakécskei otthonában – eltitkolt terhességéből – gyermeket szült, majd az élve született csecsemő légútjait lezárta, aki ennek következtében meghalt.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a nőt emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, őrizetbe vették, és előterjesztést tesznek letartóztatásának indítványozására – írta a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -

2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld

Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter

Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.