Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2019. Június 17. 17:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Megszökött egy rab az egyik fővárosi kórházból

Megszökött egy rab az egyik fővárosi kórházból

Megszökött egy rab az egyik fővárosi kórházból hétfőn - írta honlapján a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP). A rendőrség közzétette honlapján a keresett nő nevét és fényképét.

A letartóztatásban lévő V. G. Nóra egy VIII. kerületi kórházból szökött meg - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság. A rendőrök a nővel szemben fogolyszökés miatt indítottak eljárást.

A BVOP korábban azt közölte, hogy a 20 éves női fogvatartott orvosi ellátását - tekintettel egészségi állapotára - a büntetés-végrehajtási szervezet külső kórházban, külső őrzéssel biztosította.

A büntetés-végrehajtás és a rendőrség azonnal megkezdte a nő felkutatását, amely nagy erőkkel zajlik - írták.

A BVOP az esettel kapcsolatban belső vizsgálatot indított.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld

Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon

2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld

Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban

Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.

2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld

Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése

Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.