Hírek
2021. Május 13. 16:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu/illusztráció: pixabay
Megszúrt egy ápolónőt egy beteg
A rendőrök büntetőeljárást indítottak azzal az asszonnyal szemben, aki egy miskolci kórházban megszúrta az ápolóját.
A Miskolci Rendőrkapitányság közfeladatot ellátó személy elleni erőszak és testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást egy 69 éves nővel szemben.
A gyanúsított orvosi kezelés (műtét) miatt tartózkodott az egyik miskolci kórházban. A kórház egyik ápolónője 2021. május 13-án 14 óra 15 perc körül látta el betegágyában az asszonyt, aki - amikor elfordult tőle - egy késsel megszúrta – közölte a rendőrség.
A sértettet azonnal megműtötték, aki az elsődleges adatok szerint súlyos sérülést szenvedett.
A kihallgatások és adatgyűjtések jelenleg is folyamatban vannak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
2026. Július 18. 12:00, szombat | Belföld
Az orosz energiaimport szankciójáról szóló amerikai tervekről is tárgyalt az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke Washingtonb
Az oroszországi energiaimport szankciójáról szóló amerikai kongresszusi törvényjavaslat is szóba került Hajdu Mártonnak, az Országgyűlés külügyi bizottsága elnökének washingtoni megbeszélésein.
2026. Július 18. 11:00, szombat | Belföld
Karácsony Gergely: Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő
Budapest történetének legnagyobb elektromosbusz-fejlesztését készítjük elő: legalább 250 új elektromos buszt szeretnénk forgalomba állítani, a hozzájuk szükséges töltőinfrastruktúrával együtt

