Hírek
2020. Június 26. 08:29, péntek |
Helyi
Forrás: Dombóvár Város Önkormányzata
Megújulnak az esővíz-elvezető árkok a Teleki utca végén (Perekaci városrész)
Az árok a Rákóczi utca, Teleki utca, Ady utca területén összegyűlt esővizet vezette le valamikor, a város határában folyó Perekaci-árokba.
Az elégtelen vízelvezetés miatt tönkrementek a hídfejek, kimosta a víz az útpadkát. Az árokból, a víz által csaknem két évtized alatt lerakott hordalékot tisztítják most ki. Ezt követően az eddig eltömődött átereszek is képesek lesznek ellátni eredeti funkciójukat!

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 17:54, szerda | Helyi
Gölle nem feledi hűséges fiát, Fekete István írót
A 126 évvel ezelőtt született Fekete István íróra emlékeztek meg január 26-án a göllei szülőház előtt.
2026. Február 11. 08:58, szerda | Helyi
Ma kezdődik a Valentin napi orchidea vásár Kaposszekcsőn
A Kaposszekcsői Ipari Parkban található DBD Orchidea üvegházban 3 napig akár 50 %-os akcióval vásárolhatók gyönyörű orchideák a közelgő Valentin nap alkalmából.
2026. Február 10. 11:16, kedd | Helyi
Jótékonysági versenyen indultak a Tolna vármegyei tűzoltók
Tolna vármegyéből öt önkéntes tűzoltó egyesület és két hivatásos tűzoltó-parancsnokság, összesen huszonegy tűzoltója állt rajthoz. A csapatversenyben a Dombóvári Hivatásos Tűzoltó-parancsnokság végzett az első helyen.
2026. Február 09. 19:46, hétfő | Helyi
Figyelmetlen tolatás miatt elütöttek egy asszonyt Dombóváron
A gyalogos könnyű sérülést szenvedett.

