Városlista
2026. április 14, kedd - Tibor

Hírek

2019. Szeptember 15. 09:49, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Mellbe szúrta férjét egy mátraverebélyi nő

Mellbe szúrta férjét egy mátraverebélyi nő

A Bátonyterenyei Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett kísérlet megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 44 éves mátraverebélyi nő ellen.

A gyanúsított szeptember 13-án hajnalban mátraverebélyi ingatlanjában egy konyhakést vett magához, majd azzal férjét a mellkasán megszúrta. Az orvosi vélemény szerint a férfi könnyű sérülést szenvedett, azonban a súlyosabb sérülés elmaradása csak a véletlennek volt köszönhető.

A bejelentést követően a rendőrök a nőt elfogták, a kapitányság épületébe előállították, gyanúsítottként kihallgatták, és vele szemben ideiglenes megelőző távoltartást rendeltek el.

Fotó: illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 14. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: megtartjuk és kijavítjuk a déli határkerítést, nem fogadunk el semmilyen paktumot

Magyarország nagyon szigorú álláspontot képvisel az illegális migráció kapcsán, nem fogad el semmilyen paktumot, allokációs mechanizmust -

2026. Április 14. 07:17, kedd | Belföld

Választás 2026 - Az államfő egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit

Sulyok Tamás köztársasági elnök személyes egyeztetésre hívta az Országgyűlésbe jutó pártok vezetőit a szerdai napra - tette közzé az államfő hétfői Facebook-bejegyzésében.

2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak

Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent