Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2024. Augusztus 09. 13:12, péntek | Helyi

Mészáros Norbert és Mészáros Bende nyerték a strandröplabda bajnokság harmadik fordulóját

Mészáros Norbert és Mészáros Bende nyerték a strandröplabda bajnokság harmadik fordulóját

A Strandröplabda bajnokság harmadik fordulójára kilenc páros nevezett július 27-én.

Az A-csoportot a Mészáros Norbert – Mészáros Bende páros nyerte, mögöttük a tornánkon újoncnak számító Batki Örs – Burek András kettős végzett, minkét duó továbbjutott az elődöntőkbe. A harmadik helyen Gyenis Gréta és Urvald Lili futott be, ezzel ők jogot szereztek arra, hogy az 5. helyért meccseljenek a rájátszásban.

A másik csoportban Tóth Patrik és Zombori László lett a győztes, mögöttük szintén továbbjutó helyen végzett Pintér Csaba és Schulteisz Imre, míg az 5. helyért játszhatott a csoport harmadik helyén végző Kard János – Kard Máté páros.

Érdekesség, hogy ez a három csapat körbeverte egymást, így a sorrendről csupán a meccseken elért pontok aránya döntött.

A csoportküzdelmeket követően az 5. helyért zajló csatát a Kard – Kard kettős nyerte, az elődöntőket követően pedig a Mészáros – Mészáros, illetve a Batki – Burek páros készülhetett arra, hogy megküzdjön a tornagyőzelemért, míg a Tóth – Zombori és a Pintér – Schulteisz duó a bronzéremért meccselt.

A bronzmeccsen végül Pintér Csaba és Schulteisz Imre kerekedett felül ellenfelén, így ők nyerték a bronzérmet, míg Tóth Patrik és Zombori László a negyedik helyen végzet.

A döntőben Mészáros Norbert és Mészáros Bende jobbnak bizonyult ellenfelénél, így ezúttal is ők nyerték meg a tornát, a Batki Örs és Burek András páros nyakába így végül az ezüstérem került.

A következő, egyben utolsó fordulóra augusztus 10-én délelőtt 9 órakor kerül sor az Ujvári Kálmán Sporttelepen.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 09:00, szerda | Helyi

,, Mindenkinek van egy saját óceánja, amin egyszer át kell kelnie”

Az ember, aki átszelte a végtelent – a kaposvári MCC-ben tartott előadást Rakonczay Gábor „Ha nem életveszélyes, értelme sincs” – így látja a világot egy extrémsportoló.

2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi

Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak

A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől

2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi

Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon

A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.

2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi

Tetejére borult egy autó Jágónaknál

Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.