Hírek
2022. Október 21. 15:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Meteorológiai szolgálat: nagy területen fagyott éjszaka
Az ország nagy területén fagyott éjszaka; Nyírlugoson volt a leghidegebb, itt -5,3 Celsius-fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebookon pénteken.
Azt írták: éjszaka északkelet felől egyre hidegebb és szárazabb levegő áramlott elsősorban a keleti megyék fölé, a légmozgás is jobbára gyenge maradt, felhők sem akadályozták a kisugárzást, így nagy területen fagypont alá tudott hűlni a levegő.
Nyírlugoson -5,3 fokot mértek, ami két fokkal hidegebb, mint az eddigi szezonrekord, amit csütörtök hajnalban mértek Zabaron. Megjegyezték, hogy az első tízbe sem lehetett bekerülni -3,5 fok feletti értékekkel.
Fotó: Pixabay
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 25. 17:56, szombat | Belföld
Orbán Viktor visszaadja mandátumát, Gulyás Gergely lesz a Fidesz frakcióvezetője
Orbán Viktor, a Fidesz-KDNP listavezetője, leköszönő miniszterelnök visszaadja a választáson elnyert mandátumát

