Városlista
2026. május 30, szombat - Zsanett, Janka

Hírek

2019. Március 12. 17:16, kedd | PR

Metró Áruházakat takarítanak

Metró Áruházakat takarítanak

Ismét a takarítási üzletágban piacvezető Jánosik és Társai Kft. nyerte el a hazai 12 Metró áruház tisztán tartását, az épületek körüli területek gondozását.

A munkára két évre szerződtek – tájékoztatott Jánosik Lajos a Jánosik és Társai Kft. tulajdonosa.

A meghívásos pályázaton azért is esett a választás a Jánosik és Társai Kft.–re, mert már több mint 10 éve partnerek a magyar kereskedelmi piac egyik meghatározó áruház hálózatával. Egy kivételével, az összes hazai szupermarketben, a Jánosik Kft. dolgozói gondoskodnak az eladó terek, raktárak, irodák, öltözők, szociális helyiségek, mosdók takarításáról, tisztán tartásáról. Összesen 153 ezer négyzetméter belső terület, 193 ezer négyzetméter zöldterület és 266 ezer négyzetméter szilárd burkolatú közlekedő út rendben tartása a feladatuk. Ugyancsak tennivalóik közé tartozik a bevásárló kocsik folyamatos rendezése.

Az elnyert projekt több mint 100 dolgozónak ad munkát.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 20. 13:05, szerda | PR

K&H: egyre kevesebbet ér a gyerekek zsebpénze

A hamburger több mint 13 százalékkal drágult, miközben több gyerektermék olcsóbb lett

2026. Május 14. 12:00, csütörtök | PR

Élő hal vásár Attalán – péntekenként friss hal közvetlenül a termelőtől

Minden pénteken 9 és 12 óra között élő hal vásár Attalán

2026. Május 12. 09:08, kedd | PR

Akár 150 ezer forintos megtakarítás klímavásárlásra

A lakossági energiahatékonysági fejlesztések iránt továbbra is nagy az érdeklődés, amelyhez a HEM-X program is jelentős támogatást nyújthat.

2026. Május 08. 12:53, péntek | PR

K&H: a fiatalok már a közösségi médiában tájékozódnak a pénzügyekről

a finfluenszerek közelebb hozzák a pénzügyeket – a tudatos értelmezés egyre fontosabb