Hírek
2021. Január 12. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Milliókért napokig fogva tartottak és bántalmaztak két férfit Budapesten
Elfogott a rendőrség egy férfit és egy nőt, aki több mint egy hétig fogva tartotta és bántalmazta két lakótársát decemberben Budapesten, miután tudomást szereztek egyikőjük nyolcmillió forintos örökségéről
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden. A rendőrségi honlapon azt írták, hogy a közös albérletbe bezárt két férfit többször bántalmazták, gáz- és riasztófegyverrel, kalapáccsal és baltával fenyegették, a zsarolók így mintegy hatmillió forinthoz jutottak hozzá.
A 26 éves férfit és a 23 éves nőt csütörtökön a XVIII. kerületben elfogták a rendőrök, zsarolás és személyi szabadság megsértése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a bíróság vasárnap elrendelt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

