Hírek
2017. Március 23. 18:44, csütörtök |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Munkagép alá rejtőzött a rendőrök elől

Gázolajat kísérelt meg eltulajdonítani egy dombóvári telepről egy helyi férfi.
Egy dombóvári férfi tett bejelentést a rendőrségre 2017. március 21-én 22 óra 7 perckor, mivel a szomszédjában lévő telephely irányából üvegcsörömpölést hallott.
A rendőrök a helyszínre mentek, ahol megállapították, hogy ismeretlen tettes az egyik gépből gázolajat kísérelt meg eltulajdonítani. Az egyenruhások a helyszínt átvizsgálták és megtalálták az elkövetőt is, aki egy munkagép alá rejtőzött. A férfit előállították, a bűncselekményhez használt eszközöket lefoglalták.
A rendőrök a 31 éves dombóvári férfit lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A gyanúsított a lopás kísérletét beismerte.
Az ügyben a további eljárást – a terhelt szabadlábon hagyása mellett – a Dombóvári Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 03. 15:27, csütörtök | Helyi
Tolna vármegyei rendőrök elismerése
A bűnügyi országos rendőrfőkapitány-helyettes dicséretét két Tolna vármegyei rendőr is kiérdemelte.
2025. Július 03. 09:30, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Lehűtöttük az árakat!
2025. Július 01. 13:49, kedd | Helyi
Tovább emelkedik a szabadtéri tüzek száma
Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt június 25-től hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lépett életbe.
2025. Június 30. 13:58, hétfő | Helyi
Gyulajon és Tamásiban volt szükség a tűzoltókra
Egy hetven négyzetméteres műhely égett teljes terjedelmében benne fűnyírókkal és kéziszerszámokkal péntek este Gyulajon, a Szent Imre téren.