Hírek
2016. Március 19. 08:00, szombat |
Helyi
Forrás: Illyés Gyula Gimnázium
Nagyszerűen szerepelt az Illyés Gyula Gimnázium csapata a Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos döntőjén
Az ezüstcsapat tagjai: Kőszegi Gergő 7. n, Kőszegi Szabolcs 7.n, Pozsgai Alexa 6. n, Tar Dávid 6. n.
A Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium III-IV. korcsoportos csapata nagyszerűen szerepelt a Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia országos döntőjén.
A megmérettetésre 2016. március 12-én került sor, a magyar sport jelképes helyszínének számító tatai edzőtáborban.
Végig kiélezett küzdelmet vívtunk a másik Tolna megyei csapattal, az őcsényi általános iskola gárdájával, s végül minimális lemaradással a második helyet szereztük meg.
Az "ezüstcsapat" tagjai: Kőszegi Gergő 7. n, Kőszegi Szabolcs 7.n, Pozsgai Alexa 6. n, Tar Dávid 6. n. A tanulók remek helytállásukért igazgatói dicséretben részesülnek. A csapat felkészítője Dr. Szenyéri Zoltán igazgató úr volt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 09:08, kedd | Helyi
Akár 150 ezer forintos megtakarítás klímavásárlásra
A lakossági energiahatékonysági fejlesztések iránt továbbra is nagy az érdeklődés, amelyhez a HEM-X program is jelentős támogatást nyújthat.
2026. Május 11. 19:42, hétfő | Helyi
Segítsünk a dombóvári Szt. Orsolya iskola kórusának egy like-kal!
A Szent Orsolya Bencés Általános Iskola Kórusa indult a SPAR zenei kihíváson, hogy a legtöbb like összegyűjtésével megszerezzék a főnyereményt. Adj egy like-ot te is az alábbi linken látható szuper videónak:
2026. Május 11. 16:09, hétfő | Helyi
Színes nyári táborokkal várják a gyerekeket Dombóvár-Szőlőhegyen
Idén nyáron is változatos programokkal készül a Szőlőhegyi Alkotóház Dombóváron.
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

