Hírek
2012. December 12. 11:02, szerda |
Kék hírek
Forrás: MTI
NAV: hajtánnyal próbáltak cigarettát csempészni Magyarországra
Egy házilag barkácsolt hajtánnyal próbáltak több ezer doboz illegális cigarettát csempészni Magyarországra - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint a hajtányt Ukrajnából tolták át Magyarországra, de a szerkezet elakadt, így a csempészek magukra hagyták az összesen 25 ezer doboznyi cigarettát.
A pénzügyőrök megtalálták a havas földön szétszórt, adójegy nélküli cigarettákat, és néhány száz méterre azt az UAZ terepjárót is, amellyel vélhetően tovább akarták szállítani a csempészárut, de az a jármű is elakadt.
A közlemény szerint a lefoglalt cigaretták értéke több mint 18 millió forint, az ügyben költségvetési csalás bűntett elkövetése miatt indítottak eljárást ismeretlen elkövető ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

