Hírek
2022. Szeptember 23. 10:11, péntek |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Nem állt meg segíteni a baleset okozója
Súlyos sérüléssel járó balesetről érkezett bejelentés 2022. szeptember 22-én 15 óra 45 perc körüli időben.
Egy ismeretlen járművezető egy szintén ismeretlen forgalmi rendszámú járműszerelvénnyel közlekedett Dombóvár belterületén a 61-es számú főúton Tamási irányából Kaposvár irányába a belső forgalmi sávban. A Köztársaság utca 7. szám előtti a külső forgalmi sávba való áthaladása során a jármű pótkocsijával elsodorta az ott elektromos kerékpárral közlekedő helyi férfit, aki a balesetben súlyosan megsérült.
Az ismeretlen járműszerelvény megállás, valamint adatainak hátrahagyása nélkül a helyszínről továbbhajtott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 01. 14:00, szerda | Helyi
Friss levegő kompromisszumok nélkül – hővisszanyerős szellőző otthonába
Egyre többen keresnek olyan megoldást, amely biztosítja a folyamatos friss levegőt anélkül, hogy a téli hónapokban a drágán megtermelt hő az ablakon távozna.
2026. Július 01. 09:39, szerda | Helyi
Égő gabonatáblát oltottak a dombóvári tűzoltók Mágocsnál
Négy hektáron gabonatábla égett június 29-én, hétfő délután Bikal és Mágocs között, a 6534-es számú út 27. kilométerénél.
2026. Június 29. 08:52, hétfő | Helyi
Újra járnak a vonatok a Budapest-Pécs vasútvonal teljes hosszán
Június 24-től újra járnak a vonatok a Budapest-Pécs vasútvonal teljes hosszán - közölte a közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán.
2026. Június 26. 15:40, péntek | Helyi
Tűzifa egész évben – megbízható forrásból
A megfelelő minőségű tűzifa beszerzését nem érdemes az utolsó pillanatra hagyni.

